Top
Biz Net Olmayı Seviyoruz.

Biz Kimiz ?

Trakya’nın Kurumsal Yüzü

Çeşitli firmalarda 14 yıl yöneticilik yaptıktan sonra Ticaret hayatımıza Gayrimenkul sektörü ile tekrar geri döndük. Bir dostumuzun ‘’Sen dürüst insansın, bu sektörde mutlaka olmalısın’’ sözü ile girdiğimiz Gayrimenkul Dünyasına Uluslararası ve Türkiye’nin en büyük Gayrimenkul firmaları ile birlikte çalışarak ülke ekonomimize katkıda bulunuyoruz.

Trakya’nın tamamında kurumsal firma ve kişiye özel çözümlerimizle ‘’Her Mutlu Müşteri, Yeni Bir Dost‘’anlayışı ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Net Yatırım & Gayrimenkul ‘’Etik ve Ahlaki’’ ilkeleri benimseyerek genel toplum tarafından kabul edilmiş milli ve manevi değerlere saygılı, paydaşları arasında saygı, sevgi ve dürüstlük ilkeleri ile ticaret yapan, sektörünün önemli firmalarındandır.

‘’Olduğun Gibi Görün, Göründüğün Gibi Ol’’ düsturu ile hareket etmektedir.

Her gün yeni bir heyecan ile uyanarak başladığımız güne azim ile gönülden inanarak tüm çevremizi enerjimiz ile harekete geçiriyoruz.

Yenilikten heyecan duyan pozitif bir merakla kendimizi ve yaptığımız her işi sorgulayarak geçmiş deneyimlerimizden de faydalanarak gelecek vizyonumuzu geliştiriyoruz.

NET Kalitesi

NET Hizmet

Etik & Dürüst

Mesleki Tecrübe

Müşteri Memnuniyeti

Şeffaf & Güvenilir

Mesleki Tecrübe

2012 yılından itibaren çalıştığımız gayrimenkul sektöründe sürekli nasıl daha fazla yardımcı olabiliriz düşüncesi ile sürekli kendimizi yenileyerek geliştiriyoruz.

Taşınmaz Ticaret Belgemiz, Mesleki Yeterlilik Belgelerimiz ve sizin güvenliğiniz için sizlere de daha fazla yardımcı olmak için güncel mevzuatı, resmi gazeteleri takip ederek kendimize ve sizlere yatırım yapıyoruz.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyon: Profesyonel ekibimiz ile müşteri memnuniyetini sürekli kılan, ticari yatırım ve gayrimenkul sektörünün standartlarını belirleyen ve yükselten, üstün hizmet kalitesini karlılığa dönüştüren lider bir firma olmak.

Vizyon: Müşteri odaklı yaklaşım verdiğimiz hizmetlerimizde yatırım ve gayrimenkul sektöründe ilk akla gelen ve sektöre yön veren lider firma marka olmak.
WhatsappWhatsapp